arvsantechnika.lt - viskas Jūsų vonios kambariui

Meniu
Jūsų krepšelis

Apie Mus


UAB „ARV“ - viskas Jūsų vonios kambariui


Santechnikos prekėmis prekiaujanti įmonė UAB „ARV“ įkurta 1995 metais. Savo veiklą įmonė pradėjo nuo prekybos apdailos medžiagomis. Kiekvienais metais darbuotojai stažavosi įvairiuose seminaruose, mokymuose, susipažino su garsiausių prekinių ženklų siūlomomis naujovėmis, kad  pirkėjui pateiktų pačią kokybiškiausią prekę ir suteiktų kompetetingą konsultaciją. 


1999 m. asortimentą papildėme santechnikos prekėmis ir nuo šiol kiekvienam lankytojui galime pasiūlyti kokybišką vonios kambario įrangą. Mes nuolat stebime rinkos naujoves, kad mūsų pirkėjui galėtume pasiūlyti viską kas geriausia. Akrilinės ar akmens masės vonios, vonios baldai, praustuvai, dušo kabinos, aksesuarai tai tik maža dalis mūsų siūlomų prekių. Tad jeigu nusibodo pasenęs vonios kambarys kreipkitės ir mes padėsime. Kvalifikuoti specialistai padės nepasiklysti prekių gausoje, rekomenduos patyrusius montuotojus ir pasiūlys geriausias prekių pristatymo sąlygas.


Išskirtinis dėmesys, atidumas detalėms ir kompetencija tik Jums, nes Jūs mums svarbiausi!

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu